#
#

Navigace

Přihlášení k odběru novinek

Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, zašlete email na info@obecjemniky.cz

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Czech point

Czech POINT 

Kontaktní místo

Mapa č.p.

Jemníkys čísly domů

Jak třídit

Jak třídit

Obsah

Konec ročníku 2019/20 historicky ukončila pandemie koronaviru..

Typ: ostatní
Do úplného finále scházela odehrát pouhá 2 soutěžní kola.
Ačkoli na konečný rezultát ani jedno z chybějících utkání nemohlo mít žádný vliv,přesto se událo něco,co nemá v historii světového sportu obdoby.Zákazy shromažďování nad určený počet osob,stejně tak používání společných prostor a časové omezení pohybu zapříčinilo jednostranný verdikt veškeré soutěže masovými počínaje a malometrážními konče prostě "odpískat".
Život a zdraví je naprostá priorita nad tím,čím jsou nebo budou jakákoli vítězství.
Jednou na to patrně budeme vzpomínat s typicky českou zatrpklostí,ale našeho milovaného pingpongu se tento "konec" naštěstí dotkl jen formálně.

Přeborník regionu Slaný-C by tak jako tak nebyl dostižen a poměrem vzájemných utkání svoji holou existenci zachránilo i nejhorší z poldováckých mužstev TTC Kladno-E.
Již po odehrání minulého kola bylo totiž nezvratitelně dáno,že tabulku opustí rozklížený soubor TSM Kladno,který naprosto nezvládl ani pád z vyšší soutěže a odliv kvality z vlastních řad se po "rozprchnutí" po okrese musel logicky někde projevit.Škoda toho ale upřímně není..S podobným přístupem je snad lepší žádnou soutěž ani nezahajovat.

Stříbrnou pozici si po zásluze vypinkala rezerva Slovanu Kladno.Nejlepší post za dobu svého účinkování potvrdil Sokol Dříň dosažením na pomyslný bronz.Ani jedno z medailemi ověnčených mužstev by v případě dohrání ročníku své postavení nezměnilo a proto jim budiž pogratulováno naprosto oprávněně.
"Bramborová placka" zamířila paradoxně pod Humboldt,kde se jemničtí Mušketýři v podstatě dočkali možná lepšího umístění,než vyrovnanější oddíl ze Slatiny,jemuž při pohledu na závěrečný los možná světová epidemie tuto "chutnou" příčku odepřela,ale to už je bohužel osud.
Předpoklad,že si v následujícím roce užije co by letitý účastník prvního přeboru nejvyšší soutěž opět zástupce z Buštěhradu,je rovněž spravedlivá.Opačným směrem se pak ubírá doslova a do písmene tragický osud Velvarsko-Černucké anabáze.Ta po zrušení B týmu,úmrtí Jaroslava Porta ,odchodu Holera a především Sirůčka na tom bude naprosto stejně tristně i po druhém sestupu v řadě,protože prales třetí třídy plný nástrah a překvapení v podobě začínajících talentů bude těžko mít čím trumfnout..
Vezměme tedy tedy milí kolegové a kamarádi ukončení letošní sezony jako nezvratitelný fakt a přejme si aby ročník 2020/21 vůbec začal..
Alibismus pauzy měsíce,dvou,tří, totiž jen poukazuje na naivitu lidí,jenž si se zpětnou čtyřgenerační propastí nedokáží připustit,že třeba španělská chřipka trvala dlouhé dva roky a zabila pět procentr světové populace - sport,nesport..
Těšme se proto na sebe jako nikdy před tím,neboť doba je zvrácená a život krátký a nejistý.
Martin Andrš,předseda TTC Jemníky

Vytvořeno: 15. 3. 2020
Poslední aktualizace: 15. 3. 2020 15:01
Autor: Správce webu