#
#

Navigace

Přihlášení k odběru novinek

Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, zašlete email na info@obecjemniky.cz

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Czech point

Czech POINT 

Kontaktní místo

Mapa č.p.

Jemníkys čísly domů

Jak třídit

Jak třídit

Obsah

dohrávka 5.kola OP.I.třídy hraná 13.12.2019

Typ: ostatní
Sokol Dříň - A vers. TTC Jemníky 9 : 9 (0:2)

Bláznivá houpačka skončila smírem.
Každý z týmů opanoval přesnou polovinu zápasu,za níž se rozhodně stydět nemusel.

Povšechně zajímavý podzim předvedli Mušketýři,byť i tentokrát byli za jasného vedení jen nepatrný krůček od blamáže jejíž odvrácení si vzal na svá bedra v posledním singlu večera Jaroslav Sklenička.
Ačkoli se podobně smolný "splachovák" jako v Unhošti nekonal,vynutila si celková remíza spoustu zajímavých postřehů.
Za prvé fakt,že náš tým již tři zápasy po sobě neztratil v deblu ani bod,což při nahuštěných soupiskách celé soutěže znamená velmi důležitý příspěvek pro průběh utkání.
Za druhé,že se dokážeme neskutečně semknout a zaznamenávat v průběhu těžkých duelů strategicky vyjímečné až zlaté body.
To platí bezesporu o vývojích zápasů Pavla Karmazína,který doslova s buldočí trpělivostí sráží renomované střelce do kolen,aby z jeho podílu posléze těžil zbytek mužstva.Své o tom ví po dnešním vystoupení nejen Jiří Šulc,ale i Marek Teiml.Hráč domácích,jenž mohl být před utkáním co by teoreticky nejslabší článek zápasu právě oním nevyzpytatelným jazýčkem na vahách.
Luboše Vajnara může neskutečně mrzet slibně rozjetý střet jak se Šulcem tak s jednoznačnou hvězdou Luďkem Stočesem,kde obě bitvy za stavu 2:1 nedotáhl do senzačního konce..Na druhou stranu si jako jediný z Humboldtů připsal skalp Martina Kasíka.
Jaroslav Sklenička si na oba domácí bombardéry sice nepřišel,ale podle letité tradice byly jeho body se Šulcem potažmo s Teimlem jako vždy precizně odvedenou prací.
Jestli měl v zápase někdo právo hovořit o smolném pátku třináctého,pak to byl právě dříňský Marek Teiml.
Vždyť to byl on,kdo měl v úvodní obrátce doslova a do písmene na lopatě Pavla Karmazína a kdo jako jediný podlehl našemu Michalu Vilímkovi,jehož čestný bod byl dnes stejně tak jako opětovně výborná spolupráce v deblu s Vajnarem sice malým,ale nikoli nepodstatným přínosem patrně nejzajímavějšího střetnutí celého podzimu pro oba zúčastněné celky.
Při pohledu na tyto detaily pak o předpokládaném 5.místě po podzimní části můžeme jen spekulovat nad tím,jak jsme si smolnou prohrou v bunkru a faux pass v Unhošti sami sobě vzali pozici druhého celku za suverénním Slaným-C.
Je však třeba zohlednit nespornou skutečnost,že při sedmi podzimních utkáních venku a více jak polovině podzimu bez jediného tréninku z důvodu rozebrané podlahy v naší herně lze před výsledky všech jemnických bohatýrů pouze uctivě smeknout.
Ani jeden z týmů letos rozhodně ve složitější pozici nebyl.O to více lze vyzdvihnout kvalitu a zkušenost borců,kteří doslova uválčili pět zápasů v řadě bez porážky!!!
Všem jemnickým bohatýrům patří teď právo na zaslouženou vánoční přestávku a poděkování nejen za skvělou týmovou práci,ale i opětovnou vynikající reprezentaci celé obce!

Body: Karmazín,Vajnar a Sklenička po 2, Vilímek 1 a debly Vilímek-Vajnar a Sklenička-Karmazín po 1.


Vytvořeno: 14. 12. 2019
Poslední aktualizace: 14. 12. 2019 16:26
Autor: Správce webu