#
#

Navigace

Přihlášení k odběru novinek

Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, zašlete email na info@obecjemniky.cz

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Czech point

Czech POINT 

Kontaktní místo

Mapa č.p.

Jemníkys čísly domů

Jak třídit

Jak třídit

Obsah

8.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 4.12.2019

Typ: ostatní
TSM Kladno - A vers. TTC Jemníky 6 : 12 ( 0:2 )

"Pionýři" jemnický válec nezastavili - Mušketýři slaví 3 výhru v řadě!
Unhošťská facka zafungovala jako budíček..

Dvě utkání po sobě zvládli naši s maximální podporou čtyřher.
Letošní ročník je hráčsky hodně pestrý a o zajímavé výsledky jednotlivců, které v konečném účtování hýbou s výsledkem rozhodně není nouze.Určitě by tomu bylo i v hale na Moskevské,kdyby se domácí soupiska "nepotulovala" střídavými starty po celém regionu.
Takhle si musela kladenská "zlatá mládež" vystačit pouze se dvojicí jedinců splňující konfrontační žebříčkové parametry a to na celistvost našeho týmu rozhodně stačit nemohlo..
Rakety "Vergeltungswaffe" V-2 Vilímek s Vajnarem si navzájem elegantně podělili oba jediné bodující domácí borce Archmana s Vojnou a při nulovém přínosu zbytku jejich oddílu pak naše "pozemní vojsko" dokonalo potřebný zbytek.
Zkušenosti rutinérů Karmazína se Skleničkou nepochybně dotváří možnosti,kterými může dvojice mladších snajprů disponovat jako s pevnou oporou v zádech,když tu a tam něco lehce uletí mimo plán..
Přesně tak to mělo a má vypadat.Mužstvo si rozdělilo mezi sebou bodové pozice a partituru podle účelnosti,kterou celý říjen hledalo.
Humboldti proskočili do klidného středu tabulky,kde s největší pravděpodobností i přezimují a závěrečná dvě podzimní kola mají pevně ve svých rukou.
Slovan i dohrávaná Dříň by měly být proto před nadcházejícími vánočními svátky pro všechny zúčastněné velmi pěknou výzvou slibující atraktivní podívanou.

V historických tabulkách čtyřher se výhrou č.288 vyrovnal Jaroslav Sklenička svému dlouholetému parťákovi Jiřímu Jozovi.
Jaroslav Sklenička k dosažení této mety potřeboval o jeden duel víc - 347 utkání.Nutno však připomenout,že Jiří Joza v postupovém roce 98/99 zapsal z celkového počtu rovných 15 výher v nižší soutěži.

Body: Vajnar a Vilímek po 3, Sklenička a Karmazín po 2 a debly Vilímek-Vajnar a Sklenička-Karmazín po 1.

Vytvořeno: 8. 12. 2019
Poslední aktualizace: 8. 12. 2019 19:06
Autor: Správce webu