7.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 26.11.2019

TTC Jemníky vers. TTC Kladno - F 11 : 7 ( 2:0 )

Domácí premiéra po pěti "azylových" zápasech klapla na výbornou.
Není slabých soupeřů - "svatá trojice " zlobila domácí až do konce.
"Nejmladší Jemník" Vajnar si nakonec vychutnal vítězný bod..

Debly letos poprvé prošly jako nůž máslem.Ani jedna z našich dvojic se prakticky nezpotila a vypoklonkovala hosty bez respektu 2x 3:0, což se v konečném účtování projevilo jako zcela zásadní.
Přesvědčil se o tom mohl hned v úvodu nejen Vajnar, jemuž z lopaty utekl Čierný ani nevěděl jak ale i Vilímek s nejlepším hráčem utkání Šulcem.
Naštěstí Sklenička s nebezpečným Vospálkem i Karmazín proti Marešovi nezaváhali.
Zápas rozhodla druhá obrátka.
V té jsme ztratili propadli ze čtyř zápasů pouze jednou a odskočení na 7:3 si náš celek relativně v klidu ohlídal až do samotného konce.
Hosté se tentokrát postrádali Levence a mladíček Mareš jeho pozici rozhodně nezastoupil jak by potřebovali.

Odjel bez zisku setu a tak i plný "vůz" Šulce včetně bodů obou agilních "staříků" Čierného s Vospálkem přišel vniveč.

Z naší strany je nejdůležitější skutečnost ,že mužstvo bojovalo,bodovalo a prosadilo se bez ohledu na jednotlivce jako ucelený tým,přesně tak jak je poslední roky zvykem.
Nováčkovi v domácím dresu Luboši Vajnarovi pak bylo dopřáno výhrou nad Vospálkem slíznutí vítězné smetany a Humboldti se dvěma výhrami v řadě vrátili zpět z podpalubí na palubu tohoto velice silného ročníku.
Sezony,která bude náročná především proto, že ji absolvuje pouze 10 celků a tím spíš bude každý plusový bod v závěrečném účtování znát.

Body: Karmazín a Sklenička po 3, Vajnar 2, Vilímek 1 a debly Vajnar-Vilímek a Andrš-Sklenička po 1.

Vytvořeno: 27. 11. 2019
Poslední aktualizace: 27. 11. 2019 17:47