5.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 20.10.2022

KST Slatina - A vers. TTC Jemníky 11 : 7 ( 1:1 )

Bez Sirůčka narazila kosa na kámen - Mušketýři poprvé podlehli
Zápasy ve Slatině jsou vždycky specifické prostředím.To co domácí předvádějí na vlastních stolech paradoxně venku nezopakují a v soubojích s naším týmem to platí léta letoucí snad jako zákon.Humboldti sice po pěti letech dokázali vloni slatinské v jejich herně udolat,ale tentokrát se výsledek podržel zaběhnutých kolejí a z bodového zisku nebylo nic.
Při pohledu na celkový výsledek přitom nemusel zápas ani bez největší hvězdy Jemník skončit porážkou.Andrš podlehl Ocáskovi hned v úvodním singlu až páté sadě 9:11 krutým prasátkem,Skleničkovi vyjímečně nesedl zápas s domácím kapitánem taktéž a ku vší škodě všichni z trojice Andrš,Zoth i Vilímek ztroskotali na rezolutním Vladimíru Nedvědovi,který tím v podstatě rozhodl o podpoře Matějíčka s Ocáskem maximální měrou a jeho body tak veškeré dění zlomily.
Ani ne tak zasloužené,jako nakonec perně vybojované vítězství domácích bolelo jemnické o to víc,protože Vilímek,který se neuvěřitelně nadřel s outsiderem Forrem rozebral jako jediný Ocáska doslova na součástky..
Povedené vystoupení a již šestou výhru v deblu v nepřetržité řadě mají za sebou opět Andrš se Skleničkou.Ti prokázali doslova bohorovně stojický klid,když zvládli otočit úvodní set proti Forrovi s Nedvědem z neuvěřitelných 2:9 na 12:10 a celý zápas pak již neměli vážnější obtíže.
Lukáš Forro se snažil seč mu síly stačily,nakonec však je nutné konstatovat,že ostatní hráči se mají natolik naučené mezi sebou,že jeho bodů nebylo zapotřebí.Ale jeho čas ještě určitě přijde.Vždyť prohra 2:3 s Vilímkem vůbec nebyla marným snažením..K senzaci stejně jako Andršovi s Ocáskem mu totiž scházel jediný míček.Suverénním výkonem se tradičně uvedl Marcel Matějíček na jehož kvalitách stojí a padá celý výkon týmu,avšak obavy o umístění po špatném start do sezony jsou jistojistě liché.Soutěž je svojí úrovní natolik diametrálně roztržená na dvě části,že zbytek startovního pole,které Slatinu teprve čeká ustojí na jedné a ještě zabandážované noze.
Tradice tedy zůstala zachována,do jarní odvety se opět můžeme těšit,že to jednomu herně i společensky nejpodobnějších soupeřů plnohodnotně oplatíme.

Body: Sklenička a Vilímek po 2,Andrš a Zoth po 1 a debl Andrš-Sklenička 1.

Vytvořeno: 21. 10. 2022
Poslední aktualizace: 21. 10. 2022 9:24