3.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 5.10.2022

TSM Kladno - A vers. TTC Jemníky 4 : 14 ( 1:1 )

První vítězství ve vzájemných soubojích výrazně usnadnilo rozdělení obou elitních hráček.
Mušketýři udrželi svůj standard a vedou tabulku společně se Slaným na shodné skóre.
Domácí opory Slámová s Marerovou odehrály společně pouze vítězného debla proti Vilímkovi se Zothem a do samostatných vystoupení pak nastoupila jen Slámová.Ta sice efektně potrénovala na Skleničkovu obranu,ale po druhé obrátce a výhře nad Zothem shodně 3:0 přepustila své místo právě Maurerové,která v prvním singlu zdolala Vilímka,ale na dělostřelbu naší pro změnu naší jedničky Sirůčka byla až rezolutně krátká.
Zápas byl děleným střídáním velmi záhy poměrně jednostrannou záležitostí.
Naši hráči se oproti loňsku dokázali především mentálně přenést přes enormní hluk v tělocvičně na Moskevské a jak Vilímek,tak následně i Zoth svá zbývající vystoupení s přehledem ustáli.O Skleničkovi se Sirůčkem nemluvě.
Vilímek pak na poslední obrátce pustil na místo sebe ke stolu i Andrše,aby rozladěnou domácí "filharmonii" i on obral o čestný bod proti Hyžové.
Z domácího týmu se nejsnaživějším výkonem s vyjímkou Slámové prezentovala nejvíce Šafková,která dokonce sahala v souboji s Vilímkem po obratu z 0:2 po senzaci v které jí zabránil v páté sadě nejtěsnější rozdíl.
Jinak nikdo ze zbývající soupisky příliš nevyčníval.Nezlobil ani Valenta,ani Hyžová a paradoxně nic převratného neukázala ani střídající Maurerová,jejíž zápas s Vilímkem při jejích kvalitách připomínal spíše unavenou povinnost a malátný výkon proti Sirůčkovi jen zaváněl myšlenkou,zda by pro zajímavější a dramatičtější koncovku celého zápasu nebyla pro našeho ostrostřelce spíše konfrontace s čipernější Slámovou.
Ta totiž i přes své vytížení působila podstatně pohodovějším dojmem.
Splněná povinnost byla tak podtržená "veselou historkou z natáčení",kdy se Zothovi podařilo hned v úvodním deblu zlomit raketu o hranu stolu,aby s vyjímkou Slámové následně dokázal uzmout s tou rezervní všechny zbývající skalpy..
Humboldti tak po třech odehraných kolech mají plný počet bodů a shodné skóre jako slánské D mužstvo a před sebou dvojzápas se slatinskými bojovníky.
Nejprve následující úterý v domácím prostředí přivítají "B",aby týden na to hostovali na půdě KST proti prvnímu celku Slatiny.
Doufejme,že v obou zápasech uspějí.25.října totiž dojde ke vzájemnému měření sil právě se souputníkem na vedoucí pozici regionální tabulky ze Slaného.

Body: Sirůček 4, Sklenička a Zoth po 3, Vilímek 2, Andrš 1 a debl Sklenička-Sirůček 1.

Vytvořeno: 7. 10. 2022
Poslední aktualizace: 7. 10. 2022 16:26