2.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 27.9.2022

TTC Jemníky vers. Sokol Dříň - B 18 : 0 ( 2:0 )

Premiéra na domácích stolech postrádala náboj - Všechny zápasy připomínaly spíše trénink.
Neškodná Dříň neměla Mušketýrům čím ublížit.
Že jeden hráč mužstvo nedělá, je obzvlášť ve stolním tenise notoricky známý fakt.O to víc,že ani přítomnost Marka Teimla by s největší pravděpodobností debaklu nezabránila.Nebyla by zde ale jistota.že se hosté vrátí na Kladno čistí jako okvětí bílé lilie s pouhými sedmi uhranými sety na kontě..
Od prvního míčku bylo nad slunce jasné,že zápas skončí "před limitem" a domácím tak bude v klidu umožněno střídat bez ohledu na výsledek..
Pozici pátého hráče měl obsadit Káčerek,zabránily mu v tom však pracovní povinnosti.Proto se dostal ve třetí obrátce ke stolu Andrš.
Tomu se sice loňská sezona totálně vymkla z ruky,ale dnešní soupeř byl možná s vyjímkou Hrudky jen soupiskou "prázdných tváří".Hráčů se kterými si ani Zoth s Viímkem,natož pak Sklenička se Sirůčkem nepotřebovali zadělat na zbytečné komplikace.
Po šesti létech se v jemnickém svatostánku objevil dokonce i Milan Šimáček,poprvé však v dresu hostí.Jeho snažení ale ničím nepřekvapilo,kompletní čtveřice si na bývalém spoluhráči doslova pochutnala,byť právě střídající Andrš vlastní pohodlností dovolil,aby zápas skončil pouze o balonek.
Buď jak buď,tento zápas nikomu nic pozitivního nepřinesl..
Dříň zcela jistě pocítila,že její pozice v soutěži přes velmi zajímavý výkon z prvního kola nebude nijak růžová a že cesta za záchranou bez hráčů jakými disponovali vloni (Hurt ,Vinkl a možná i Husák) slátaná zaskakujícími hráči z vloni ještě nejnižší výkonnostní třídy bude více než trnitá,ne-li přímo zoufalá.
Stejně tak náš celek si dozajista minimálně o parník musel alespoň připomenout minulý týden a sílu snaživé Sparty Doly oproti protivníkovi,který dnes pod Humboldtem nenabídl zhola nic.Na druhou stranu je při totálním zpřeházení soupisky kladenského celku a zásadnímu odlivu zkušených matadorů nutné uznat,že Dříň v podstatě zavítala do Jemník s "C" týmem z loňské OP.III a záleží jen nich jak moc je bude tato soutěž bavit.
Čtyři body zůstaly doma,ale po."znásilňování neviňátek" opravdu není co slavit..

Body: Sklenička,Sirůček a Zoth po 4,Vilímek a Andrš po 2 a debly Sklenička-Sirůček a Vilímek-Zoth po 1.

Vytvořeno: 3. 10. 2022
Poslední aktualizace: 3. 10. 2022 8:44