1.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 2.10.2018

TTC Jemníky vers. KST Slatina - A 12 : 6 ( 1:1 )

Domácí zvládli premiéru na jedničku,Slatina bez Matějíčka prohrála zaslouženě.
Všichni naši hráči bodovali - Rappa s Bartákem potkalo potupné vajíčko..

I přes pár "zmatených" výsledků měli Mušketýři v nových dresech proti oslabeným hostům zápas více méně pod kontrolou.
Prvním kiksem byl nepovedený debl Vilímka se Zohtem,kteří nenašli nic čím by Ocáska s náhradníkem Nedvědem ohrozili.
Nedvěd zlobil i Vilímka,když na úvod překvapivě vyhrál set,ale náš hráč se nakonec našel a blamáž nedopustil.Zoth dokázal dotlačit Ocáska až do páté sady,kde mu však unikl začátek a své střetnutí nakonec do vítězné tečky nedotáhl.Ještě více zamotaně pak v první obrátce působily zbývající singly.Sklenička prohrával s Rappem již 0:2 a v rozhodující sadě odvracel dokonce tři mečboly,nakonec ale z možná nezaslouženého mače vyšel vítězně.Obdobný scénář si "kopnul" Andrš s Bartákem ačkoli byl lepší v každém setu,první dva zazdil v koncovce,aby následující tři vyhrál jako by se nechumelilo..
Druhá obrátka byla opět smolná pro Pavla Zotha.Vylámal si zuby na neokoukaném Nedvědovi ale po hříchu zůstal pro hosty jediným nebodujícím hráčem Mušketýrů. Svůj zápas snů měl totiž jako z partesu rozehraný Martin Andrš,jehož rezolutní skalp Rappa 3:0 asi nečekal vůbec nikdo.V té chvíli se za stavu 7:3 slatinské iluze odporučely do patřičných míst definitivně.Zoth si pak spravil chuť na stejných "obětech" tedy Bartákovi s Rappem a precizní výkon Skleničky s Vilímkem jen dokreslil celkový výsledek.Při absenci Marcela Matějíčka si tak pouze hostující kapitán Ocásek pěknými třemi body udržel vlastní výkonnostní standard a novátorsky velmi snaživý Nedvěd svými dvěma vkusnými zářezy na pažbě,když přidal za rozhodnutého stavu bod výhrou nad Andršem.
I bez Pavla Karmazína tak nakonec naše družina zápas s nepříjemnou Slatinou dotáhla v poklidu tam kam potřebovala,tedy k úvodnímu plnému bodovému zisku,což je před středečním zápasem na Dříni dobrým budíčkem do nového ročníku.

Body: Sklenička 4, Vilímek 3, Andrš a Zoth po 2 a debl Sklenička - Andrš 1.

Vytvořeno: 3. 10. 2018
Poslední aktualizace: 3. 10. 2018 0:00