#
#

Navigace

Přihlášení k odběru novinek

Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, zašlete email na info@obecjemniky.cz

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Czech point

Czech POINT 

Kontaktní místo

Mapa č.p.

Jemníkys čísly domů

Jak třídit

Jak třídit

Obsah

1.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 15.10.2019

Typ: ostatní
STC Slaný - C vers. TTC Jemníky 13 : 5 ( 2:0 )Premiéra sice skončila porážkou,dobrý dojem ale nepokazila.

Bez jediného tréninku drželi hosté s rozjetými mladíčky statečně krok prakticky celý zápas.V prvním deblu Skleničky s Andršem proti Veseckému byl našim hráčům dopřán zisk pouze jediného setu.Podstatně lépe na tom byla druhá dvojicel Vilímek-Zoth,jimž s bratry Makarovými žila naděje na překvapivě úspěšný skalp ještě za stavu 11:11 v páté sadě.

Celkem čtyři prohraná utkání nejtěsnějším rozdílem pak rozhodla o výsledku,který místo poklidného rozehrání a vstupu do sezony doslova "utavil" nejen Pavla Karmazína,ale i Jaroslava Skleničku,jenž jako jediný promarnil s domácím Řeháčkem za stavu 2:0 tři mečboly ve třetí sadě a jeden v setu následujícím,aby nakonec nezvládl ten rozhodující..

S přibývající únavou si to zopakoval v úplně posledním zápase večera proti mladšímu z bratří Makarů.

I zde se průběh vyvíjel totožně.Tentokrát však náš borec s křečemi v nohou rozhodující sadu již na obrátce po pěti míčcích raději dobrovolně ukončil..

Obdobně na tom byl i Pavel Karmazín,kterého po třech fyzicky velmi náročných singlech vystřídal za rozhodnutého stavu Martin Andrš.

Pavel Zoth při problémech s levou rukou rozhodně nezklamal.Do týmové "kasičky" přidal stejně jako Karmazín se Skleničkou alespoň čestný zářez ,což při kvapíkově svižném tempu v podání slánských nadějí ostudou rozhodně nebylo.

Nejúspěšnějším hráčem našeho celku se stal Michal Vilímek.Jako jediný vyrobil "přidanou hodnotu" vcelku jednoznačnou výhrou nad Davidem Veseckým,jenž jinak neměl svoji čistou a pečlivou hrou v ostatních vystoupeních konkurenci.

V podstatě se dá říci, že na rozdíl od domácího týmu jsme se po půlroční pauze bez tréninku vrhli do sezony s jedním z favoritů celé soutěže velmi odvážně.Možná až zbytečně příliš odvážně..

Nikdo příliš nekalkuloval s body,chtěli jsme se před následujícím duelem s družinou Dušana Horbaje "jen tak zlehka rozehřát"..

Fakt že zkušení matadoři "neumí dobrovolně zahynout" bylo možná s ohledem na výsledek spíš kontraproduktivní,protože útrpný pohled na fyzicky "zbídačenou" a totálně vyčerpanou jemnickou elitní dvojici nevěstí totiž před čtvrtkem nic moc dobrého.

Leda pořádný lavor horké vody s kvalitní solí na nohy při minimálním prostoru 48 hodin na odpočinek..Body: Vilímek 2,Sklenička,Karmazín a Zoth po 1.Vytvořeno: 20. 10. 2019
Poslední aktualizace: 20. 10. 2019 10:18
Autor: Správce webu