15.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 18.2.2020

TTC Jemníky vers. KST Slatina - A 8 : 10 ( 2:0 )

Hosté přepisovali historii - vyhráli pod Humboldtem po sedmi letech..
Hrdinou utkání byl slatinský Nedvěd - zápas co hraje jednou za život - 4 body..
Přepychové jemnické čtyřhry přišly znovu vniveč - Vilímkova absence byla až příliš citelná.

Jako přes kopírák se odehrál dnešní zápas stejně jako minulý týden.Excelentní debly podrazily s Dříní neúčast Skleničky,dnes pro změnu Vilímka.Andrš sice dře až do úmoru,avšak zápasový deficit ve vyšší třídě je pro něho ve většině případů tím rozhodujícím "katem" všech rádoby nadějných výsledků..Co jsou mu platné skvěle rozehrané zápasy minulý týden se Šulcem a dnes s Rappem potažmo s Ocáskem,když nezvládne závěr..
Smolně si naši přes relativně klidný průběh postupně podřezávali větev s nejméně výrazným a dost možná i podceňovaným Vladimírem Nedvědem,který doslova strčil do kapsy jak kolegu Rappa tak kapitána Ocáska a byl to na pozici rozdílového hráče právě on,kdo v pěti setech nejprve překvapil Vajnara,aby se po čtyř setovém zápase s Andršem vyzul za stavu 0:2 Karmazínovi a v posledním singlu večera si i přes vydřenou výhru Karmazína s Rappem vyrobil neuvěřitelné renomé skalpem Skleničky..
Tak nějak se ve trojici i přes super debly opakuje stejná písnička.Jemníky musí být komplet,vyrovnané zápasy nám smolně protékají mezi prsty,i když střed tabulky je vlastně taky fajn zpráva.Škoda že se celá soutěž nehraje jen na společenské "točivé" disciplíny..To bychom patrně neměli soupeře..

Body:Sklenička,Karmazín a Vajnar po 2 a debly Andrš-Karmazín a Vajnar-Sklenička po 1.

Vytvořeno: 19. 2. 2020
Poslední aktualizace: 19. 2. 2020 20:53