#
#

Navigace

Přihlášení k odběru novinek

Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, zašlete email na info@obecjemniky.cz

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Czech point

Czech POINT 

Kontaktní místo

Mapa č.p.

Jemníkys čísly domů

Jak třídit

Jak třídit

Obsah

13.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 4.2.2020

Typ: ostatní
Sokol Unhošť - B vers. TTC Jemníky 3 : 15 ( 1:1 )

Druhé obrácené pořadatelství jara bylo výsledkovou selankou.

Unhošťský lodivod Petr Sokolovský byl sice u všech bodů svého týmu,po zajímavém podzimu však díky výsledkovým kotrmelcům celků ze dna tabulky se ale jeho bárka začíná povážlivě kymácet.
TSM Kladno,stejně jako TTC Kladno-E podle předpokladů hned od úvodu odvetných kol rozpoutaly zuřivou honičku za záchranou a během tří kol doslova rozštíply taulku na dvě polovičky.Na tu co prakticky nemá o co hrát a na druhou,kde každý bod bude mít v konečném účtování cenu zlata.
Pokud totiž Dříň zvládne svůj zápas se Slatinou,postaví poraženého do role lídra dolní části přeboru a právě výsledky mužstva ze Slatiny budou s největší pravděpodobností onou hybnou sílou,která určí zda se prostor zahustí na pět,či v marasmu sestupu zbudou pouze čtyři celky.
Paradoxně půjde patrně o nejvyrovnanější ročník co se záchranářských prací týče.Jen doufejme,že se zbytek soutěže nepromění ve vzájemné obviňování kdo komu co nechal..I když i to už tady bylo..
Věnovat zostřenou pozornost dnešnímu zápasu asi příliš valnou cenu nemá.Unhošťští dorazili pod Humboldt co by do domácího prostředí pouze ve trojici a to tak,že v té nejstarší kterou disponují.Sice nepříjemní,ale na druhou stranu unavení a zničení nejen průběhem,který se dal očekávat,ale v první řadě již zmíněnou smyčkou osudu,jenž se jim začíná povážlivě stahovat kolem krku.
Věkový průměr čistých 70 a nebýt "zmaštěného" deblu v podání dvou bohémů Andrše se Skleničkou si svoje renomé vydobyl jen Sokolovský.Hned na úvod výhrou nad Vajnarem a ve svém třetím vystoupení s Vilímkem.Na Karmazína se Skleničkou si v tempu bez odpočinku přijít prostě nemohl.
Zbírkovský měl roli na svůj vkus ještě nevděčnější neboť oba naši hráči,jenž padli s unhošťskou jedničkou pochopitelně znovu zakopnout nechtěli.Jediný,kdo měl tím pádem možnost si alespoň bodově "škrábnout" byl Tájek.Na toho zbyl totiž Karmazína střídající Andrš,který sice v prvním setu vypadal jako by raketu držel poprvé v ruce,ale v konečném účtování byla i na Tájka následná pětisetová bitva již fyzicky přespříliš.
Mušketýři tak mají pro letošní rok definitivně splněný svůj bodový kontingent po vele špatném úvodu sezony se hráči mohou sami rozhodnout jak se zbytkem ročníku co se rozložení sil týče naloží..

Body: Sklenička 3,Karmazín,Vajnar a Vilímek po 2 a Andrš 1. a 5x w.o. .

Vytvořeno: 8. 2. 2020
Poslední aktualizace: 8. 2. 2020 16:25
Autor: Správce webu