10.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 7.12.2017

10.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 7.12.2017

Černuc - A vers. TTC Jemníky 10 : 8 ( 1:1 )

Černuckou "klouzačku" bez Karmazína Humboldti v body nepřetavili.

Už si pomalu začínáme zvykat, že domácí prostředí v němž se velvarští ocitli je ještě nepříjemnější než jejich bývalá uzoučká sokolovna. Kluzká podlaha a minimum místa za stolem je především pro Skleničku naprostým peklem, ale v tomto utkání byla atmosféra vynikající a především férová takže celkový výsledek byl nakonec více méně mimo mísu. Na naší zbytečné a nejtěsnější porážce v konfrontaci jednotlivců spíše remízového zápasu se podepsala nejen úvodní čtyřhra, kterou Andrš se Skleničkou za stavu 1:0 a 7:3 s Holerem a Sirůčkem prohospodařili, ale především realita, kterou nelze omluvit jinak než malým vytížením střídajících hráčů. Andrš si proti Holerovi a především v posledním utkání s Polominim prostě poradit měl, byť prakticky celý podzim pouze střídal. Oproti tomu Zothovi chybělo v zápase s Nývltem pověstné štěstíčko, aby pod jeho kordem po Šulcovi padl další skvělý střelec. Svoje povinné body však se ctí ustál. Zcela totožným poměrem bodů se pak na výsledku podepsal i Vilímek a tak heroický výkon Skleničky, jemuž pro nerozhodný rezultát zbývalo udolat Sirůčka byl po jeho prohře pouze smutným příspěvkem do marného boje, kterému čtvrtý hráč týmu prostě nepomohl. Jemníky tak mohly v závěrečné rundě jen spoléhat na zázrak v podobě vítězství Vilímka nad Nývltem a i přes maximální snahu našeho hráče byl tentokrát domácí player prostě lepší. Po loňském "korespondenčním" dvojutkání se po více než roce opět sešly týmy jejichž vzájemné bilance v historických tabulkách zejí spíše remízami a tak nám nezbývá než to další skvělé partě prostě ukázat doma v plné zbroji.. U Chlumčáka totiž dnešní soupeř nebral body léta páně.. A o tom přesně letošní ročník je. Potvrdila se vyrovnanost celků a podstatně zajímavější výsledky, než blamáže, kterým jsme museli dlouhá léta přihlížet. Gratulace tak patří šťastnějším domácím a my se můžeme soustředit na poslední zápas podzimu příští týden doma s Unhoští. Tam se snad podobný výsledek opakovat nebude.

Body: Sklenička 3,Vilímek a Zoth po 2 a debl Vilímek- Zoth 1.

Vytvořeno: 8. 12. 2017
Poslední aktualizace: 8. 12. 2017 0:00