Shrnutí podzimní části sezony 2016/2017

Je až s podivem,že i přes rozpačitý start jsme po polovině sezony tam,kde jsme.

Shrnutí podzimní části sezony 2016/2017

Je až s podivem,že i přes rozpačitý start jsme po polovině sezony tam,kde jsme.Bez sebemenší snahy nějak snižovat naši vlastní výkonnost a výsledky se celková tabulka nachází letos v tak vyrovnané symbióze jako tomu dlouhá léta nazpátek nebylo.

Při podrobnějším pohledu na podzimní výsledky se však těsnotě nad pásmem sestupu,zdařile zasahující dvěma,možná třemi výhrami v řadě až za slánské suverény nelze příliš divit. V soutěži,kde se nachází dvě Poldovky a dva Slovany a bodíky se rozdělují podle předtuchy možných komplikací to ani jinak vypadat nemůže.Celá třetina soutěže totiž patří v jedné úhledné kopě do kladenského bunkru či na teplárnu..Budiž jim a potažmo naštěstí i nám přán do jarních odvet potřebný klid na místo ostrého broušení zbraní..

A tak ani sympaticky posílená Černuc či bojovný Buštěhrad nebudou mít po slibném rozjezdu rozhodně na růžích ustláno.To má zatím pouze naprosto poslední Stochov,který ztrátou Fencla nedisponuje dostatečnou vyrovnaností soupisky a při očekávané prohře v posledním kole právě s předposledním Buštěhradem budou jeho dny pro letošní rok v této soutěži patrně sečteny definitivně již po polovině.A jejich protivník se tak může dotáhnout  na záda tápajícím černuckým,které tři porážky v řadě přikovaly až na samotnou  hranu .Jejich vyhlídky před posledním kláním s kladenským F při možné kombinaci kvalitnější sestavy jsou rovněž neveselé.Pokud neselžou teoretické předpoklady,stanou se týmy z Černuce a Buštěhradu těmi nejsledovanějšími v regionu. Nastálou poctu o kterou očividně nikdo nestojí a zcela určitě jí nepozná ani jednoznačný lídr soutěže,slánské STC ačkoli by si pozornost za předváděné výkony zasloužili "na plovárně"  ze všech nejvíce!

Za celé TTC Jemníky přeji všem hráčům především hodně zdraví do Nového roku 2017. Martin Andrš

Vytvořeno: 11. 4. 2017
Poslední aktualizace: 11. 4. 2017 0:00