#
#

Navigace

Přihlášení k odběru novinek

Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, zašlete email na info@obecjemniky.cz

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Czech point

Czech POINT 

Kontaktní místo

Mapa č.p.

Jemníkys čísly domů

Jak třídit

Jak třídit

Obsah

Hodnocení podzimní části regionálního přeboru kladenska I.třídy stolního tenisu sezony 2017/18

Typ: ostatní
Kladenský pingpong má v letošním ročníku již z poloviny splněno. A právě tenhle "poločas" ukázal jak na tom každý z jednotlivých účastníků je a kam jeho ambice sahají.

Lídr tabulky Slovan Kladno - B nenašel v podzimních kláních přemožitele. Jak také, když jeho řady "brázdí" dvojice krajských individualit Macáka s Řáhou. Otázkou zůstává jak stabilní kádr tento kvartet co se víkendových zápasů o patro výš týká poskládá do soupisky pro příští ročník, bude-li chtít krajskou soutěž hrát. Jak klubová soudržnost, tak i stejný přístup k jednotnému cíli totiž není v týmu suveréna jednotnou prioritou. Soutěžní ročník 17/18 mu však žádný z letošních protivníků nezhatí. STC Slaný - B na druhém místě měl poněkud tužší rozjezd. Mladíci spíše než kvalitu výkonnosti "neporazitelného" Boušky potřebovali na jeho fyzickou přítomnost, aby se ujistili, že jsou v podstatě schopni stejně kvalitního výsledku, jen by v konečném účtování jejich snaha víc bolela. Každopádně s plnou soupiskou již byli slánští zcela nezastavitelní a zaslouženě i přes nečekanou porážku v prvním kole s Jemníky se vyšvihli tam kam patří.

Favorizovaný vloni ještě krajský Sokol Stochov - A je na tom o něco hůře. Vždyť nebýt zmíněné slánské prohry z úvodu sezony byl by kaskádově přesně o dva zápasy slabší než absolutní čelo tabulky. Na lepší než třetí pozici natož na návrat do vyšších tříd to patrně letos nevypadá. Stochovští zřejmě zůstanou samostatným specifikem, kdy na oba celky nad sebou stačit nebudou avšak směrem dolů bude pro změnu ostatním ctí se s nimi střetnout.

Medailové posty by měly být rozděleny. Místa těsně pod nimi se rovněž příliš nezmění. Jak TTC Jemníky, tak kladenská Sparta se budou snažit odrazit nápor Černuce či silnější z obou "Poldovek" E, které rovněž zaujímají pozici samostatných jednotek před sympatickým nováčkem z Dříně. Velkým zklamáním jsou letošní výkony

vícemistra ze Slatiny. Přes jednoznačné výhry nad oběma nejslabšími celky je 8 proher z deseti vystoupení hodně tristní stopa a jistota záchrany tím rovněž není nikterak určitá. Slatinští se proto nemohou spoléhat pouze na výhru nad Unhoští. I jim je jasné, že předposlední "Poldi-F" má možnost doplnění kádru zkušenějšími hráči z vyšší soutěže a relativně podcenitelná Unhošť, byť zakončila podzim bez jediné výhry dokázala mimo zápasu se Slatinou třikrát z deseti pokusů remizovat..!To není vůbec málo a při enormním kopci smůly solidní nerozhodné výsledky s Černucí, Dříní a především se Spartou představují 6 zásadních promarněných bodů, které aplikovány do konečné tabulky řadí těšně nad sestupovou propast právě Slatinu..Odvetná klání začínají již příští týden. Hned na úvod nás čekají v prvních kolech velice zajímavé souboje.

Slaný narazí pěkně v řadě na Jemníky a Slovan, Stochov si do stejného rozlosování předsadí ještě Spartu.

Určitě se tak alespoň na špici máme na co těšit.

Doufejme jen, že samotný konec letošního ročníku nepoznamenají žádné extrémní "šmodrchanice" a tabulka se vrátí v klasické plnohodnotné podobě do uceleného tvaru jen a pouze z oddílů, které nepotřebují pro individuální pohled na věc dělat z jednoho z nejpovedeněji obsazených ročníků za poslední léta zbytečně dramatickou frašku v níž nejslabší celky krom vlastní bídné hry vysílají zvědy na sousední kolbiště a prakticky celá horší polovina tabulky podezírá tu lepší ze spiknutí..Nic odpornějšího než konec loňské soutěže jsem za dvacet let v okresním přeboru nezažil..

Trapně leč nijak nepodobně mi to připomíná čím dál tím víc chování v celé naší společnosti. Takže kamarádi - jak praví klasik "Dále... od hradu dále"! ... ,aby nám nespadlo na hlavu něco co už nepůjde umýt. Pojďme se bavit, pojďme bojovat a těšit se z toho jak naprosto neuvěřitelný věkový průměr dokážeme ještě pár společných let udržet na dvou zdravých nohou vedených jednou zdravou hlavou a to bez ohledu na výsledek.

M.A.

Vytvořeno: 15. 1. 2018
Poslední aktualizace: 15. 1. 2018 0:00
Autor: Správce webu