14.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 11.2.2020

TTC Jemníky vers. Sokol Dříň - A 8 : 10 ( 2:0 )

Stíhací jízda za remízovým bodem se tentokrát neopakovala.
Skleničkova absence poslala "šťastnější" hosty domů s "plnou károu"..
Luboš Vajnar v nejpovedenějším zápase večera zdolal Stočese,zápasovou hvězdou byl však Kasík.

Ani jeden debl v obou vzájemných střetnutích necinkl do dříňské "pokladničky".Tentokrát se o to postarali jednoznačně Vajnar s Vilímkem,jenž smetli Stočese s Teimlem bez ztráty setu a i druhý stůl patřil s drobným zaváháním naší dvojici.Andrš s Karmazínem si stejně efektně poradili s dvojicí Kasík-Šulc.V singlu se ale karty míchaly vcelku podle předpokladů - ačkoli dnes mohly potenciální propozice jít klidně k šípku,kdyby Andrš za stavu 1:0 a 12:11 nepromarnil nečekaně ložený a nabídnutý bod od Šulce.Totéž se pak "podařilo" se stejným hráčem i Vilímkovi a tyto dva poztrácené body byly zřejmě rozhodující pohaslou nadějí na seriozní plichtu,která by tomuto mači slušela jako zadnici hrnec..
Co naplat,že Vajnar pěti míčky v kuse rozhodl pátou sadu se Stočesem,když Kasík utekl Vilímkovi z lopaty a pozitivní bod Teimla s Andršem hned z úvodního singlu si tím pádem svoji potřebnost připsal jako zlatý.
Karmazín odvedl opět velmi solidní práci a tak lze jen konstatovat již jednou řečené.Oba týmy v plných soupiskách jsou na totožně vyrovnané úrovni a tentokrát si náš celek bohužel v bodující trojici na body prostě nepřišel.
Další kolo hostíme Slatinu,tradičního rivala,který na rozdíl od dnešního protivníka neodvezl z pod Humboldtu všechny body od roku 2013.
Doufejme,že v kompletním složení tomu nebude ani tentokrát.
Přes rozpaky z těsné porážky se ale rezolutně bylo na co dívat a Dříni patří za dnešní výkon gratulace.

Body: Vajnar 3, Karmazín 2, Vilímek 1 a debly Vilímek-Vajnar a Andrš-Karmazín po 1,

Vytvořeno: 12. 2. 2020
Poslední aktualizace: 12. 2. 2020 18:56