7.kolo regionálního přeboru I.třídy hrané 13.11.2018

TTC Jemníky vers. TTC Kladno - F 10 : 8 ( 1:1 )

Pondělní "Pěkná hodinka" jako by přivazovala domácím k nohám kameny..

Hrdina večera - Michal Vilímek však nakonec poslal čtyřmi body soupeře na Kladno s prázdnou..

Jemnické zbraně tak s krom minulého týdne dál postupují vítězně vpřed!!!

Pech se lepil na domácí rakety po celé utkání.A to i bez ohledu na skutečnost, že včerejší posvícenská "dopitná" byla jak se patří vydatná a únava na našich borcích více než zjevná.Když se k tomu přidaly tři neuvěřitelně smolné prohry Pavla Zotha 2:3,nebylo jiné alternativy než se tiše bát o výsledek..

Asi se s námi nakonec modlil celý šenk, protože dnešní zápas patřil bez vyjímky jedinému hráči - naštěstí tomu domácímu..

Michal Vilímek nedal Tomáši Bílému vůbec šanci,následně ukázkově sestřelil Pachmana a s dvěma potenciálně slabšími články Vyskočilem a Horbajem jen stvrdil svou vynikající formu. Dokonce tím dopřál Skleničkovi možnost vystřídat, hned po té co naše jednička udolala v maratonské bitvě Horbaje.

Ten se totiž vůbec nehodlal vzdát lacino a jeho překvapivé ambice na zremizování konečného skore vzaly definitivně za své, když mu nešťastně protekl mezi prsty za stavu 1:1 třetí zlomový set poměrem 14:16..

Dřina to byla tentokrát maximální.Kladenským naštěstí scházel zásadní hráč Kryštof Jelínek a všechny tyto aspekty nakonec znamenaly, že všechny body zůstaly po půl desáté večer v hospodě U Chlumčáka.

Další střetnutí je na programu příští týden znovu na domácí půdě.

To do Jemník zavítá průběžné poslední celek tabulky - černucká Viktorie v čele s elitním ostrostřelcem Sirůčkem.

I přes to však není pro náš tým jiný cíl, než potvrdit prozatímní rozdílné postavení obou mužstev v soutěži a naplno bodovat:!

Body: Vilímek 4, Sklenička a Karmazín po 2, Zoth 1 a debl Vilímek-Zoth 1.

Vytvořeno: 14. 11. 2018
Poslední aktualizace: 14. 11. 2018 0:00